Przenośne kabiny prysznicowe na imprezach masowych

Jeszcze kilkanaście lat temu osoby organizujące imprezy czy koncerty plenerowe nie przywiązywały zbyt dużej uwagi do zapewnienia gościom odpowiednich warunków sanitarnych. Wystarczyło wyznaczenie odpowiedniego pola namiotowego, mycie i załatwianie potrzeby fizjologicznych każdy organizował sobie na własną rękę. W tamtych czasach jednak nikt nie przywiązywał szczególnej uwagi do przestrzegania zasad higieny osobistej. Dziś na szczęście jest zupełnie inaczej.

Jakie wymagania musi spełniać organizator imprez masowych?

W chwili obecnej sytuacja wygląda zgoła odmiennie. Organizator imprez masowych musi spełnić szereg wymogów aby jakikolwiek koncert mógł się w ogóle odbyć. Należy zadbać nie tylko o kwestie bezpieczeństwa, lecz również o zapewnienie odpowiednich warunków sanitarnych. Dlatego też praktycznie nieodłącznym elementem każdej imprezy masowej są przenośne toalety, z których każdy może skorzystać. Dzięki nim goście imprezy mogą w cywilizowanych warunkach załatwiać swe potrzeby fizjologiczne. Są one czyste, higieniczne i dobrze wentylowane, więc żadne obce zapachy nie wydostają się na zewnątrz.

Przenośne kabiny prysznicowe – dowiedz się więcej

W przypadku organizowania jednodniowych imprez zapewnienie toalet jest w pełni wystarczające aby spełnić ustawowe wymogi dla imprezy masowej. Jeżeli jednak nasza imprez ma trwać kilka dni, będziemy musieli zapewnić przenośne kabiny prysznicowe. Swym wyglądem przypominają dobrze wszystkim znane przenośne toalety. Standardowo wyposażone są w brodzik oraz przepływowy ogrzewacz wody umożliwiający jej podgrzanie. Wszystkie kabiny są zamykane od środka, aby żadna niepożądana osoba nie weszła w trakcie kąpieli. Półprzeźroczysty dach zapewnia odpowiedni dostęp światła. Jeśli jednak zależy nam na tym aby nasi goście mogli odświeżyć się także nocą, możliwe jest zamontowanie stacjonarnego oświetlenia. W opcjonalnym wyposażeniu znajduje się także wieszak na ręczniki. Chociaż przenośne kabiny prysznicowe jeszcze są rzadkością podczas imprez czy koncertów wydaje się, że z roku na rok staną się wyposażeniem standardowym każdej imprezy masowej. Prawdopodobnie przejdą podobna drogę jak przenośne toalety.