Czy aplikacja do zamawiania jedzenia jest przydatna?

Coraz więcej osób rezygnuje z wyjścia do restauracji na rzecz zjedzenia posiłku zamówionego z lokalu do domu. Nie ma się co dziwić – zamówione jedzenie przyjeżdża prosto pod drzwi, nie trzeba się szykować do wyjścia z domu, a posiłek można zjeść przed telewizorem, w starym dresie i z kotem na kolanach.

Zamawianie jedzenia przez telefon

Jeszcze jakiś czas temu najpopularniejszą formą zamawiania jedzenia do domu było zamówienie telefoniczne. Nie jest to jednak najwygodniejszy sposób. Trzeba odnaleźć interesującą restaurację, jej kartę dań i numer telefonu. Nie zawsze zasięg i warunki pozwalają na przeprowadzenie zrozumiałej rozmowy telefonicznej, co często skutkuje pomyłkami w zamówieniu.

A może online?

Aplikacja do zamawiania jedzenia to sposób na szybkie, wygodne, możliwe w każdej chwili złożenie zamówienia w wybranym lokalu. Baza aplikacji zawiera ponad 2000 restauracji na terenie całego kraju. Wygodą jest zwłaszcza fakt, że nie trzeba posiadać dostępu do komputera, wystarczy smartfon, który większość ludzi i tak zawsze ma przy sobie.

Niezwykle prosta obsługa

Samo złożenie zamówienia jest intuicyjne i niezwykle proste. Wystarczy kilka kliknięć palcem, by zjeść pyszny posiłek. Na początek należy wpisać w aplikacji adres, na który ma zostać doręczone jedzenie. Wtedy wyświetlona zostaje lista lokali obsługujących dany rejon. Pozostaje wybrać jeden konkretny, po czym otrzymuje się dostęp do jego karty dań. Co ciekawe, pozycje z menu można dopasować pod aktualne potrzeby – porcję można zwiększyć lub zmniejszyć, nielubiane składniki zastąpić innymi czy dołożyć większą porcję tych ulubionych. Te wszystkie opcje posiada dobra aplikacja do zamawiania jedzenia.

Komfortowe rozwiązanie

Płatność odbywa się w sposób tradycyjny – czyli u dostawcy lub za pośrednictwem strony obsługującej przelewy online. Co ciekawe, po złożeniu zamówienia na ekranie zazwyczaj pojawia się timer odliczający czas do planowego przybycia posiłku.
Warto postarać się o znalezienie się na liścia mailingowej takiej aplikacji – osoby otrzymujące newsletter często dostają rozmaite kody rabatowe, która pozwalają obniżyć końcową wartość zamówienia, czasem o bardzo korzystne kwoty.